Pomáham štartovať projekty vyrastajúce na nových princípoch dôvery, vzájomnej podpory, úcte a jedinečnosti.  Do projektov prinášam esenciu človečiny, ľudského tepla a schopnosti nadchnúť svet pre dobrú vec.

 - osobná aktivácia potenciálu projektu

 - fotografie esencie projektu

 - PR texty

- promovideo


„Alex bola pre náš projekt presne tým, čo nám pri rozbehu chýbalo. Dodala nám iskru, energiu naštartovať, sviežosť, humor, ľahkosť aj hĺbku zároveň.Ak by som potrebovala pomôcť s rozbiehaním čohokoľvek, viem, na koho sa obrátiť."

Janka Múdra, Škola empatie


„S Alex sme sa stretli v čase, keď Duholie bolo Lesným klubom pre pár deti. Vlastne vďaka Alex sa Duholie Lesným klubom stalo. Okrem laskaveho a veľmi čistého prístupu k deťom, mala cit pre procesy, ktorými sme ako vznikajúci Lesný klub prechádzali. Dakujeme"

Michaela Rodana Vajová, Dúholie


„Saška bola jednou z prvých bytostí, ktorá ma uzrela v mojej podstate. Uverila mi. Má dar odkrývať podstatu a hĺbku duše. Vidí cez závoje ešte neprebádané zákutia a dary. Vyťahuje ich na svetlo a svojimi veľkými a jasnými očami hovorí: choď a uver si! Ďakujem jej, že svojou čistotou a prenikavým vnútorným videním dvíha do jasnosti uverenia.ečo, čo sa len veľmi ťažko opisuje slovami, nazvala by som to."

Edita Jónyová

© Copyright 2021 Alexandra Šimegová.  All Rights Reserved.

50% Complete

GET MY BEST SELLING BOOK - FREE

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close