ACCESS BARS® 

je jedna z metód Access Consciousness®. Je to terapia zameraná na jemné dotykové ošetrenie 32 bodov na hlave.  Jednotlivé body súvisia so všetkými oblasťami života, od vzťahov, cez komunikáciu, peniaze, kreativitu, sexualitu, kontrolu,starnutie, hlboké uvoľnenie a liečenie.


Aktiváciou týchto bodov sa spúšťa  hlboká relaxácia, „čistenie“ doteraz nadobudnutých postojov, myšlienok a emócií. Táto technika umožní prepustenie programov a návykov, ktoré už môžu brzdiť to, aby sme žili svoj každodenný život v radosti a mohli sa otvoriť širšiemu spektru možností. Programy a myšlienkové vzorce, ktoré sme kedysi prijali za svoje a ktoré Nám pomáhali zvládať rôzne životné situácie, mnohokrát ešte v detstve. Z niektorých sme už však možno vyrástli "ako zo starých topánok" a už nás tlačia ku zmene rovnako ako môžu v dospelosti tlačiť detské topánky 🙂

Uvoľnením a prepustením týchto zaužívaných uhlov pohľadu na svet v rôznych oblastiach a témach s ktorými jednotlivé body súvisia a s ktorými budeme pracovať, dáte možnosť svetu, aby sa ukázal vo svojej neobmedzenej kráse a nových možnostiach.

Konečne je tu metóda, kde zmeny prebiehajú s radosťou a ľahkosťou.

Celý proces je veľmi láskavý a jemný, nemusíte sa zdôverovať, nemusíte sa vracať do minulosti. Uvoľní a zmení sa vždy len to, na čo je človek pripravený. Uvoľnením a prepustením starých emócií, vzorcov, návykov vytvorí sa priestor pre nové nazeranie na svet a dochádza ku zmenám vo všetkých oblastiach života.
Harmonizuje sa stav tela, duše a mysle podľa Vašich vnútorných priorít a tempom, ktoré bude pre Vás v poriadku.

Už po prvej terapii, ktorú som prijala zmenil sa môj pohľad na svet, ako keby som umyla okná a zrazu je videnie ostrejšie, farebnejšie, bohatšie a ja vidím možnosti, ktoré tam vždy boli, len ich nebolo vidieť cez staré nánosy a uhly pohľadov.


Cenník

Objednávky
ACCESS BARS 60min..............................40,-Eur


ACCESS BARS® je súčasťou nástrojov a procesov Access Consciousness®.
Metóda vznikla v roku 1990 v USA  a od tej doby už pomohla mnohým ľuďom na celom svete zmeniť významné aspekty ich života.
BARs je 32 bodov v oblasti hlavy, niečo ako úložisko všetkých myšlienok, pocitov, emócií, postojov a presvedčení, ktoré si v priebehu života vytvárame a ktoré v nás zostávajú uložené vo vedomí i podvedomí. Počas terapie sa jemným dotykom určitej kombinácie bodov rozprúdi ich energia. Potom sa informácia s negatívnym nábojom môže rozpustiť. To nepotrebné, častokrát prevzaté (názory, presvedčenia…. od iných ľudí, s ktorými sme sa stotožnili a „fungujeme“ podľa nich) po rozpustení či pretvorení, zrušení …. uvoľní priestor pre naše vlastné myšlienky, názory, presvedčenia …. Môžeme byť sami sebou a môže sa zmeniť všetko čo potrebujete aby sa zmenilo.

ÚČINKY:

 • Odstránenie bolesti
 • Naštartovanie samoozdravných procesov v tele, urýchlenie hojenia a rehabilitácie po lekárskych zákrokoch, úrazoch
 • Pomoc pri obtiažnych životných situáciach
 • Odstránenie psychických potiaží ako je depresia, úzkosť, strachy, fóbie


 • ACCESS BARS® vám pomôže uľahčiť zmeny vo všetkých oblastiach vášho života. Jednotlivé body súvisia s oblasťami života ako sú vzťahy, peniaze, práca, zdravie, kreativita, stres. Najskôr jemný dotyk naštartuje proces pri ktorom  dochádza k uvoľneniu a vyčisteniu základných myšlienok, pocitov a emócií. Postupne dochádza k zrušeniu našich obmedzení a programov, ktoré si podvedome vo svojom živote vytvárame a ktoré nám bránia žiť šťastný život. Odchádza všetko čo je pripravené, aby z nášho života odišlo. Všetko čo nám už neslúži a čo nepotrebujeme.

  "Aké by to bolo, keby ste si dovolili byť takým, akým ste si doposiaľ mysleli, že nie je možné byť?"

  Gary Douglas/ zakladateľ Accessu

   


   


   


  © Copyright 2021 Alexandra Šimegová.  All Rights Reserved.

  50% Complete

  GET MY BEST SELLING BOOK - FREE

  Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

  We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

  Close