Čo vás čaká

Každé stretnutie je jedinečné obsahom, ľuďmi a tým čo vznikne spoločným vkladom. Mojim darom je  otvoriť stretnutie hlbokému spojeniu v kruhu kde sa hlasy zbavujú okov a obmedzení.


- autorské liečivé piesne /klavír, gitara, hlas/

- hlasovopohybová intusession

- oslava hlbokého ľudského spojenia - kruh srdca

Referencie

„Nádhera, Jemnosť, Čistota a veľká hľbka dotýkajúca sa mojej duše. Písala som Ti, že si v svojich skladbách vyjadrila svoju dušu - seba. Áno je to tak. No teraz cítim aj niečo oveľa viac. Ty si sa hlboko dotkla aj do našich duší a sŕdc ja cítim, že sa v nich rozsvietilo ba až rozžiarilo. Za seba veľká vďaka. Tvor a tvor a dávaj a dávaj a nevzdávaj. Žime bez okov, reťazí a pút...rastieme do výšin a hľbok našich sŕdc. Ešte Ťa poteším možno jedným pekným citátom od mojej obľúbenej herečky Audrey Hepburn: Pravá krása ženy sa rokmi zväčšuje."

Zuzana Matuščáková


„Ďakujem za nádherný hodnotný melodický dar. Stal sa súčasťou mňa, mojej rodiny a našich spoločných chvíľ. Cez Tvoj hlas, hudbu a piesne vnímam, že byť tu a teraz prítomná v sebe a vnímajúc sa taká, aká som, je ten najväčší dar. Pre mňa i pre svet. Ďakujem zaň!"

Mirka Badi


"Alexandra má cit pre hľadanie pravdy a úprimnosti až do morku kostí. Spôsob, akým sú rozozvučené piesne, každý jeden tón, či ticho. Piesne poslucháča ponoria do zurčiacich vôd, prevedú v divokom tanci a rozdúchajú citové vnímanie. Ako doširoka, tak do hĺbky som precitla v nových rozmeroch sveta a pri každom opakovanom vypočutí precitám širšie a hlbšie. Jej piesne sú spievajúcimi príbehmi duší, ktoré každý z nás prežil alebo ich tuší."

Katarína Lucienkiewicz

Cenník 


OSOBNÝ MEDITAČNÝ KONCERT DOMA 

150€

Trvanie: 90 min.

1-5 ľudí.
U vás doma.
Hlasovo pohybová intusession

Najobľúbenejší

Meditačný koncert pre skupinu

250€

Trvanie: 90 min.

Autorské liečivé piesne /klavír, gitara, hlas/
Hlasovo pohybová intusession

© Copyright 2021 Alexandra Šimegová.  All Rights Reserved.

50% Complete

GET MY BEST SELLING BOOK - FREE

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close